Ostukorv 0.00

Kauba tagastamine

Kauba tagastamise ja vahetamise õigus

1. Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

Kliendil ei ole taganemisõigust, kui tooted on kliendile kohandatud, st tooted on valmistatud Kliendi poolt avaldatud mõõtude ja tingimuste järgi.

Selleks, et Atelier Duree OÜ e-pood saaks toote tagastamist käsitlema hakata, peab Klient saatma vabas vormis avalduse ja arve koopia e-maili aadressile info@atelierduree.com p-s 1 nimetatud tähtaja jooksul.

2. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

3. Palume alles hoida paki saatmist tõestav dokument (jälgimisnumber). Klient vastutab tagastatavate toodete eest seni, kuni Atelier Duree OÜ on need kätte saanud.

4. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

5. Tagastatav toode peab olema puudusteta, täiskomplektne, siltidega, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta, et tagada täielikku tagasimakset.

6. Kõik tagasimaksed teostatakse 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saamisest. Müüjal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud. Pärast tagastatud toote kättesaamist saadetakse Kliendile e-maili teel kinnitus.

7. Tagastamisel kantakse raha samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine.

8. Tagastamisega kaasnevad transpordikulud kannab Klient.

Tagastatavad tooted palume saata järgmisel aadressil:

Saaja: Atelier Duree OÜ

Väike-Karja 7-10

10140 Tallinn

Eesti

e-mail: info@atelierduree.com

Tel: +372 52 70 703

Ostukorvis ei ole tooteid.