Ostukorv 0.00

Kauba saatmine

1. Kõik tellimused saadame Kliendile 1-2 päeva jooksul pärast tellimuse saamist ning makse laekumist, välja arvatud pühad ja nädalavahetused. Nädalavahetustel või riiklikel pühadel saadud tellimused edastame järgmisel tööpäeval. Kohaletoimetamise tähtajad kehtivad alates hetkest, kui makse tellimuse eest laekub e-poe pangakontole.

2. Ostetud toodete saatmise viisi osas on võimalik valik teha ostukorvis tellimust kinnitades. Toote kohaletoimetamine on Eesti piires kliendile tasuta.

3. Viivituste vältimiseks palume tellimusele lisada korrektse saatmisaadressi. Palume kindlasti märkida postiindeks, postkasti number ja muu vajalik info, et saadetis Teile õigeaegselt ilma takistusteta kohale jõuaks. Lisage kindlasti ka oma telefoninumber, et postiteenuse osutaja saaks Teiega vajadusel ühendust võtta. 

4. Kui tellimust ei ole võimalik täita, võtame Teiega ühendust ja lepime kokku uue kohaletoimetamise aja osas või võimaluses asendada tellitud toode teise, sarnase hinna ja kvaliteediga tootega või Teile raha tagastamises. Tagastame raha hiljemalt 14 päeva pärast.

5. AD e-pood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida AD e-pood ei saanud ette näha ega mõjutada.

Ostukorvis ei ole tooteid.